STIAHNI SI ÚRYVOK Z KNIHY ZO DNA KU HVIEZDAM

Vyplň svoje meno a svoj email a úžasný úryvok z knižočky Zo dna ku hviezdam bude ihneď tvoj! 😉

 Tvoje osobné údaje sú u nás v maximálnom bezpečí a budeme (Motivation-Man s.r.o.) ich na základe tvojho súhlasu spracovávať podľa zásad ochrany osobných údajov, ktoré vychádzajú z platnej legislativy. Prihlásením sa a stiahnutím materiálov zadarmo vyjadruješ súhlas so spracovaním potrebným pre ich zaslanie, a tiež pre zaslanie ďalších noviniek od Motivation-Man s.r.o., ktoré sa budú týkať osobnostného rastu a motivácie. Svoj súhlas môžeš kedykoľvek odvolať kliknutím na tlačidlo Odhlásiť, ktoré nájdeš na konci každého zaslaného emailu.
Viac informácií o ochrane osobných údajov


ČO HOVORÍ NA ÚRYVOK AUTOR:

Bohatá ukážka z knihy, ktorú som napísal z túžby dodať ľuďom odvahu k prekonaniu aj tých najťažších životných situácií. Napísal som ju, aby ti pomohla z toho najhoršieho obdobia, k tomu najlepšiemu. Aby ti ukázala, ako sa z kolien postaviš opäť na vlastné. Aby ťa priviedla od zlomeného k nezlomnému. Od slabého k silnému. Od bezradného k rozhodnému. Od nespokojného k vďačnému. Od momentu, kedy to máš chuť všetko vzdať, k momentu, kedy budeš svoj život znova milovať. Pokúsil som sa skrátka napísať knihu, ktorá bude akýmsi manuálom k lepšiemu a šťastnejšiemu životu a podľa reakcií ľudí, ktorí už knižočku čítali, môžem s pokojným svedomím povedať, že sa mi to podarilo! 🙂

Dušan Kadlec, autor knihy

ČO VĎAKA KNIHE ZÍSKAŠ:

1
Našlapané informácie, ktoré ti ukážu ako dokážeš v živote prekonať čokoľvek
Všetci sa tu a tam cítime ako obete okolností. Máme pocit, že keď už sa nám prihodilo niečo zlé, nedokážeme s tým nič spraviť a že naše životy už nikdy nebudú rovnaké. Nuž, možno už skutočne nebudú také, aké boli pred tým, no môžu byť milión krát lepšie. A v knižočke sa dozvieš ako na to. Dozvieš sa ako prekonať ťažké časy a zdolať aj to zdanlivo neprekonateľné.
2
Inšpiráciu, odvahu a odhodlanie k prekonaniu všetkého, čo ti skríži cestu
Keď nás život zrazí na kolená, bolí to. Niekedy až tak, že sa nevieme z tej zeme postaviť. Vtedy potrebujeme povzbudiť. Pomôcť. Inšpirovať a motivovať. A všetko toto v knihe nájdeš. Avšak pozor, samotná kniha ťa nezachráni. Ukáže ti však, ako sa dokážeš zachrániť sám. Pretože presne toto potrebuješ najviac. Vyhrnúť si rukávy a pobiť sa o svoje šťastie.
3
Nový postoj k ťažkým časom
Niekedy nám trvá aj celý život, kým pochopíme, že ťažké časy do našich životov neprichádzajú, aby nás zničili, ale preto, aby nás zocelili a pomohli nám rásť. Nuž, vďaka tejto knihe ti to nepotrvá tak dlho. Kým ju dočítaš, bude ti to jasné.
4
Dodá ti nádej na lepšie zajtrajšky
Bez toho, aby ti slová v jej riadkoch mazali med okolo úst, dozvieš sa, že nič nie je stratené. Knižočka je totižto o tom, ako v živote zažiariť aj navzdory všetkému tomu zlému, čo sa nám v ňom prihodí. O tom, ako si svoj život zamilovať aj napriek tomu, že je ťažký. O tom, ako vyletieť ku hviezdam, i keď sa nás problémy snažia stiahnuť na dno. O tom, ako byť šťastní, i keď sa nám to občas zdá nemožné.
5
Nakopne ťa ako hrom
Rozdúcha v tebe plameň, ktorý bude besnieť po zmenách. Po lepšom živote. Po väčšom naplnení, vášni a silnom zmysle. Budeš sa cítiť, ako keby ti niekto priložil na prsia defibrilátor a dal zopár silných rán. Akoby ťa kôň kopol do hrude. Uvedomíš si skrátka, akú obrovskú moc nad svojim životom máš a neuspokojíš sa, kým si ho nevybuduješ do podoby, o ktorej si vždy sníval.