STIAHNI SI SKVELÉ BONUSY KU KNIHE ÚPLNE ZDARMA

Vyplň svoje meno a svoj email a tieto skvelé bonusy ku knihe Zo dna ku hviezdam budú ihneď tvoje! 😉

Tvoje osobné údaje sú u nás v maximálnom bezpečí a budeme (Motivation-Man s.r.o.) ich na základe tvojho súhlasu spracovávať podľa zásad ochrany osobných údajov, ktoré vychádzajú z platnej legislatívy. Prihlásením sa a stiahnutím materiálov zadarmo vyjadruješ súhlas so spracovaním potrebným pre ich zaslanie a tiež pre zaslanie ďalších noviniek od Motivation-Man s.r.o., ktoré sa budú týkať osobnostného rastu a motivácie. Svoj súhlas môžeš kedykoľvek odvolať kliknutím na tlačidlo Odhlásiť, ktoré nájdeš na konci každého zaslaného emailu.
Viac informácií o ochrane osobných údajov


AKÉ BONUSY KU KNIHE ZÍSKAŠ:

1
Obrázky s najlepšími citátmi z knihy
Obrázky sú krásne spracované, v pomere 1 : 1, ktorý môžeš zdieľať na všetkých sociálnych sieťach, čo ti bude hrdlo ráčiť. 😉
2
Audio-nahrávka, ktorá ti dodá odvahu k prekonaniu aj tých najťažších časov
Audio je sprevádzané motivačnou hudbou, takže ho môžeš pokojne hodiť do telefónu či do auta a počúvať ho všade. Nahrávku som vytvoril, aby ti dodala odvahu, energiu, chuť a vôľu k prekonaniu aj tých najzáťažovejších chvíľ v živote. Verím teda, že sa jej to podarí.
3
E-Kniha 15 Obdivuhodných ľudí, ktorí dokázali zvíťaziť aj napriek ťažkému životnému údelu a mnohým bolestivým ranám
V živote sa každý z nás dostane do situácií, keď máme pocit, že to je náš koniec. Preto sa oplatí mať po ruke e-knižočku, ktorá ti pripomenie, že sú tam vonku ľudia, ktorí to mali podstatne ťažšie, no dokázali v živote uspieť aj napriek tomu. Tak teda čítaj, zažeň tie zlé a klamlivé myšlienky a sprav to tiež... Uspej!
4
E-Kniha 100 Pripomienok, ktoré ti pomôžu nájsť silu v ťažkých časoch
A posledný bonus je akýmsi sumárom tých najdôležitejších a najchytľavejších myšlienok z knihy. Zapíš si ich teda do diára, vylep si ich na chladničku alebo sa pravidelne vracaj k tejto e-knižočke. Čokoľvek spravíš, tak vedz, že tieto myšlienky sa oplatí mať neustále po ruke. 🙂
A to je všetko. Verím, že ťa tieto bonusy v kombinácii s knihou ZO DNA KU HVIEZDAM dokážu inšpirovať a povzbudzovať ešte dlhý čas.
 

Dušan Kadlec